biegi-wawrzynkowe


I Nocny Turniej piłki nożnej im. Dariusza Ratajczaka I Nocny Turniej piłki nożnej im. Dariusza Ratajczaka.

Na boisku Orlik 2012 Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy zorganizowano I Nocny Turniej Piłki Nożnej im. Dariusza Ratajczaka.

Pomysłodawcą turnieju był Mirosław Bednarowicz oraz animator Mariusz Rakowicz. Do organizacji turnieju włączyli się Urząd Miasta Słupcy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy, Słupecki Klub Piłkarski, Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Słupcy, Caleria Cafe, Grafi Studio, przyjaciel śp.Darka Wiesław Banasiak oraz Krystian Rybarczyk.

W otwarciu turnieju uczestniczyli: żona Darka Mariola Ratajczak z córką Aleksandrą, Burmistrz Miasta Słupca Michał Pyrzyk, dyrektorzy MOSiR Andrzej Kończak i MOS Dariusz Mielcarek, Prezes SKP Robert Nadgrodkiewicz, przyjaciel Darka Wiesław Banasiak, Krystian Rybarczyk oraz koledzy. Sylwetkę piłkarza MKS Pogoń i Budowlanych przybliżył uczestnikom turnieju Mirosław Bednarowicz kolega z drużyny.
Po uroczystym otwarciu delegacja organizatorów i uczestników turnieju złożyła wiązankę na grobie śp. Darka.

W turnieju ostatecznie udział wzięło 11 drużyn /108 zawodników/. Spotkania sędziowali:Mariusz Rakowicz, Tomasz Zastawa, Mateusz Szafraniak, Wiesław Banasiak, Mariusz Król, Robert Nadgrodkieiwcz, sekretariat: Krystian Rybarczyk, Andrzej Kończak
Gril zapewnił Przemysław Ptaszkiewicz z Galerii Cafe. Turniej rozegrano
w czterech grupach a zwycięzcy grup awansowali do półfinałów.
Wyniki:
Orlik Team – Orion Team 1 : 0 / Adrian Kociok /
Lenie – Jóźwiak 0 : 2 / Maciej Jóźwiak, Arkadiusz Jóźwiak /
Mostostal – Platan 2 : 2 rz.k. 2 : 3 / Tomasz Jagodziński, Patryk Dolaciński – Szymon Szalaty, Rafał Przybylski /
SKP i Przyjaciele – Strzelbex 1 : 0 / Artur Głowacki /
Orion Team – Zjednoczeni 0 : 2 / Łukasz Nowicki, Marcin Jagodziński /
Jóźwiak – Galeria Cafe 1 : 0 / Łukasz Grzelak /
Strzelbex – Ergo Hestia 2 : 2 / Krzysztof Koliński 2 – Marcin Dobrowolski, Adrian Górny /
Zjednoczeni – Orlik Team 1 : 0 / Marcin Jagodziński /
Galeria Cafe – Lenie 0 : 0
Ergo Hestia – SKP i Przyjaciele 0 : 0

½ finału:
Jóźwiak – Platan 1 : 0 / Mariusz Adamczak /
Zjednoczeni – SKP i Przyjaciele 4 : 0 / Marcin Jagodziński 2, Łukasz Nowicki, Mateusz Trzaskawka.

o III miejsce:
Platan – SKP i Przyjaciele 2 : 1 / Szymon Szalaty 2 – Artur Głowacki /

o I miejsce:
Jóźwiak – Zjednoczeni 0 : 1 / Marcin Jagodziński /

Klasyfikacja końcowa:

1.Zjednoczeni Witkowo – puchar przechodni Rodziny Ratajczaków, puchar Burmistrza Miasta Słupca
Paweł Nowak, Mateusz Trzaskawka, Bartosz Zieliński, Marcin Jagodziński, Dominik Bączkowski, Alan Piechowiak, Łukasz Nowicki, Norbert Hołoderny, Damian Hołoderny
kierownik drużyny: Monika Nowak.

2.Jóźwiak Słupca – puchar MOSiR Słupca
Mariusz Blejwas, Mariusz Adamczak, Arkadiusz Jóźwiak, Przemysław Tamborski, Tomasz Mućka, Łukasz Grzelak, Mariusz Kusiołek, Dawid Pawlak, Maciej Jóźwiak, Błażej Wesołowski.

3.Platan Staw – puchar prezesa SKP Słupca
Patryk Grudziński, Arek Grudziński, Michał Przybylski, Rafał Przybylski, Radosław Bagrowisk, Szymon Szalaty, Mariusz Stefankiewicz.

4.SKP i Przyjaciele Słupca
Robert Bułka, Krystian Rybarczyk, Mirosław Bednarowicz, Piotr Nowak, Szymon Grzywiński, Krzysztof Witkowski, Bartosz Bednarowicz, Adrian Nadgrodkiewicz, Maciej Nadgrodkiewicz, Adam Owczarzak, Dariusz Zaparty, Andrzej Kończak, Janusz Rzepecki, Sławomir Koliński, Adrian Głowacki.

5.-8.Orlik Team Słupca
Mariusz Bagrowski, Rafał Bagrowski, Hubert Krasnodębski, Jacek Kwitowski, Adrian Kociok, Artur Nowak, Remigiusz Maćkowiak, Dawid Borowiec, Krzysztof Wyszyński, Piotr Bartkowiak.

Galeria Cafe Słupca
Kamil Dolaciński, Bartek Szczygielski, Mateusz Witek, Łukasz Kamiński, Dawid Mikołajczyk, Mateusz Mikołajczyk, Piotr Górny, Jakub Waszak, Piotr Górny, Łukasz Mikołajczyk, Piotr Augustyniak, Patryk Suberski.

Mostostal Słupca
Patryk Dolaciński, Marcin Lebioda, Mirosław Marszałkowski, Tomasz Jagodziński, Kamil Leszczyński, Adam Dobrowolski, Michał Janiszewski, Krzysztof Ratajczyk, Tomasz Zaradzki, Krystian Gabriel, Dariusz Baranowski.

Ergo Hestia Naruszewo
Adrian Górny, Robert Górny, Dariusz Górny, Przemysław Wiśniewski, Mirosław Balcerowski, Paweł Dobrowolski, Marcin Dobrowolski, Przemysław Prawucki, Bartosz Górny, Mariusz Kaźmierczak.

9.-11.Orian Team Piotrowice
Piotr Galant, Konrad Plucner, Adrian Wucki, Wojciech Lisiak, Waldemar Kwaśniewski, Jakub Wojciechowski, Krzysztof Szczęśniak, Karol Kral.

Lenie Zagórów
Daniel Kujawa, Adam Pietraszak, Szymon Andrzejak, Piotr Kubacki, Jan Zywert, Łukasz Michalak.

Strzelbex Team Słupca
Łukasz Strzelczyk, Mariusz Skrabucha, Dominik Małysz, Przemysław Kamiński, Łukasz Wieczorek, Robert Augustyniak, Błażej Adamczyk, Patryk Rewers, Sebastian Harwoziński, Krzysztof Koliński.

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy wręczono:

najlepszy bramkarz Alan Piechowiak,

najlepszy obrońca Mariusz Blejwas,

najlepszy zawodnik Szymon Szalaty,

król strzelców Marcin Jagodziński – 5 bramek,

statuetkę super senior dla najstarszego zawodnika ufundowaną przez MOS otrzymał Mirosław Bednarowicz.

Zwycięski zespół otrzymał komplet koszulek.

Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów sportowych. Udostępniamy doskonale wyposażone boiska, hale i inne obiekty wszystkim chętnym. Jeżeli macie pomysł na imprezę spotowo - rekreacyjną prosimy o kontakt dyrekcją ośrodka.
PZU Trasy Zdrowia - ścieżka w Lasku Miejskim w Słupcy
XXIV Wawrzynkowy Turniej Tenisa Ziemnego o puchar Burmistrza Miasta Słupca
XXX Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie z kbks o puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Słupcy
Projekt i realizacja Graffi Studio | Admin